Nacházíte se: Úvod » O MNĚ

Kdo jsem a jak to u mě funguje

Kdo jsem? 

Klienti mi říkají „realiťačka Stašková“ a taky, že jsem podle nich „nejoblíbenější realitka ve Znojmě“. Mám za sebou přes 17 let zkušeností v oboru.

Za tu dobu mám na kontě přes 1.000 prodaných nebo pronajatých nemovitostí. To vše dokládá i spousta kladných referencí od klientů, které jsou volně dostupné na webu nebo na Facebooku.

Specializuji se na obchody pouze v oblasti do 40 kilometrů kolem Znojma, tedy na lokalitu, kterou velmi dobře znám.
 

 17 let                40 km             1.000+

       zkušeností                                               region kolem Znojma                               realitních obchodů


Jak to u mě funguje?

1) Spojte se se mnou
Když se vám v hlavě zrodí plán, že chcete prodat nemovitost, zavolejte mi nebo napište e-mail. Po telefonu spolu probereme základní informace.

2) Přijedu a vše spolu v klidu projdeme
Jak k vám dorazím, kouknu a začnu se ptát. Hodně ptát. Zajímá mě třeba, proč nemovitost prodáváte a jestli třeba nepotřebujete hledat souběžně nové bydlení. Domy a pozemky se většinou neprodávají, když je vše v pořádku, ale právě naopak. Každý prodej má tak svůj příběh, se kterým pak dál pracuji.

Další přijde na řadu „realitní klasika“. Mrkneme spolu na papíry k nemovitosti a zkontrolujeme, aby tam nebyl nějaký zádrhel, o kterém ani nemusíte vědět. Pokračovat budeme focením. To dělám obyčejným způsobem. A dost si na tom zakládám. Žádné upravené širokoúhlé, líbivé záběry, které pak nikdo v reálu nenajde.

3) Stanovíme cenu prodeje
Podíváme se na prodejní cenu. Všichni chtějí prodat za co nejvíc. Neznamená, že čím vyšší cena nemovitosti, tím vyšší provize pro mě. Ale… ale někdo ji musí i zaplatit.

Nemá tedy smysl hnát cenu do astronomických výšin a pak čekat třeba několik let, jestli se náhodou někdo najde. Vše je na společné dohodě. Vy máte svoji představu a já zase letité zkušenosti z trhu. Najdeme spolu její optimální výši, za kterou bude vaše nemovitost dobře prodejná.

A co je důležité – vy jako prodávající to máte zdarma, neplatíte mi provizi za zprostředkování prodeje. Tu platí jen kupující. Mám ji ale velmi nízkou, jednu z nejnižších na trhu. Pro vás to má ten důsledek, že se zbytečně nenavyšuje cena prodávané nemovitosti.

 4) Začnu vaši nemovitost prodávat
Následně „pošlu vaši nemovitost do světa“. Většinou už mám v rukávu svoje klienty, u kterých vím, že na něco podobného čekají, nebo ji budu inzerovat.

Stejně jako prodávajícího, ptám se i kupujícího na jeho „příběh“. Hodně při tom dám na svůj „realiťácký nos“.

Nejezdím proto na prohlídky s každým zákazníkem a každý den. Plánuji si vše předem. Přivedu postupně nejvíce 3 klienty a to vždycky s dostatečným časovým odstupem (30-45 minut, podle velikosti nemovitosti), aby byl na vše klid a nevznikaly trapné a stresové situace. 

5) Abyste dostali své peníze
Když si s kupujícím plácnete, připravím všechny papíry a postarám se, aby k vám jeho peníze za prodej vaší nemovitosti doputovaly bezpečně a spolehlivě.

V praxi to funguje tak, že po podpisu smlouvy kupující složí požadovanou finanční částku do notářské úschovy. A až se vaše nemovitost přepíše na katastru na nového majitele, tak notář po předložení výpisu z katastru pošle peníze na váš účet.

Tento způsob je výhodný a bezpečný pro obě strany. Vy víte, že kupující má dost peněz a že po přepisu vám je notář vyplatí a kupující má zase jistotu, že vám je notář nevyplatí dříve, než on bude zapsaný na katastru jako nový majitel.

6) Šťastný závěr aneb funguje to!
Po převodu proběhne už jen fyzické předání nemovitosti, na kterém jste se domluvili ve smlouvě. Že to se mnou funguje, dokládají desítky fotografií a e-mailů od mých klientů, kteří mi posílají fotografie svých nových domů, chalup a píší mi, co se jim povedlo, co si upravili a jak jsou spokojeni.

Vaše „realiťačka Stašková“

Tel: 720 208 845, e-mail: [email protected]

________________________________________________________________________________________

Nabídněte mi k prodeji nemovitost. Zaplatím vám!

Dejte mi tip na prodej nemovitostí a já vám při uskutečnění prodeje vyplatím až 5 %  z provize, jako odměnu. Čím dražší nemovitost, tím vyšší zisk pro vás.

Pozeptejte se kamarádů, známých, kolegů nebo v rodině, jestli někdo neprodává byt, rodinný domek, zahradu, pole.

V případě že máte tip, kontaktujte mě na osobní domluvu tel: 720 208 845, e-mail: [email protected]

Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 11
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Jak převzít byt po skončení nájmu od nájemníka

Jak převzít byt po skončení nájmu od nájemníka
29.3.2023 - I v případě dlouhodobějšího pronájmu bytu se jednou nájemník vystěhuje a pronajímatel musí byt zkontrolovat, sepsat předávací protokol, vyúčtovat zálohy na služby, vrátit jistotu, a tak..

Co je dobré nepodcenit v domovním řádu

Co je dobré nepodcenit v domovním řádu
27.3.2023 - Domovní řád je považován za jeden ze základních dokumentů SVJ nebo bytového družstva. Avšak vytvoření – a následné schválení domovního řádu není povinností, ale pouze možností, jak jasně..

Při koupi stavební parcely počítejte s odstupovou vzdáleností

Při koupi stavební parcely počítejte s odstupovou vzdáleností
22.3.2023 - Stavební parcely bývají stále dražší, a tak kupující zvažují, jak velký pozemek pro stavbu rodinného domu vlastně potřebují. Aby bylo možné na pozemku umístit stavbu rodinného domu, je..

NOVÁ ZPRÁVA ZE SVĚTA REALIT:-)

13.2.2020 přátelé, realiťáci s radostí vám musím oznámit, že ode dneška mám v kanceláři novou posilu, více »

Spokojený klient

29.1.2020 Spokojený klient,který si dal tu chvilku a napsal mi doporučení..a já za to moc děkuji. více »

Ubytování ve Znojmě v centru města

31.5.2019 Nabízím ke krátkodobému ubytování garsonku 1+ kk nacházející se přímo u vstupu do historického centra města Znojma. více »

RK
Provozováno na realitním systému Realman